+48 796 445 323 biuro@czerwiakstudio.pl

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie firmę, która nie posiada swojej strony internetowej. Jeżeli zależy Ci na profesjonalnie przygotowanej, estetycznie prezentującej się witrynie www, zleć jej wykonanie naszej firmie Czerwiak Studio z okolic Skarżyska Kamiennej!

Dlaczego każda firma powinna posiadać swoją stronę internetową?

Nie jesteś pewien, czy inwestycja w stronę internetową to dobre rozwiązanie? Poniżej prezentujemy garść argumentów przemawiających za tym, że jest to najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić dla swojego przedsiębiorstwa:

 • To idealna forma reklamy — w przeciwieństwie do tradycyjnych jej form, takich jak plakaty, ulotki czy reklamy w prasie lub telewizji, możliwości strony internetowej są niezwykle rozbudowane. Nie musisz się tu obawiać o maksymalną objętość tekstu czy czas emisji.
 • Pozwala znaleźć potencjalnym klientom Twoją firmę — szukając przedsiębiorstwa oferującego dane produkty lub usługi, znacząca część osób sięga do Internetu. Dobrze wykonana, zoptymalizowana pod kątem SEO witryna to gwarancja sporego ruchu zainteresowanych odbiorców.
 • Gwarantuje globalny zasięg — strona internetowa jest w stanie dotrzeć do każdego klienta, bez względu na jego miejsce zamieszkania. Dzięki temu, oferowane produkty czy usługi można sprzedawać osobom z dowolnego miasta czy kraju, nawet tego, który znajduje się na drugim końcu globu. Tak duży zasięg znacząco zwiększa możliwości zarobku.
 • Sprawdzony sposób na wzrost wiarygodności firmy — pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa to kluczowa kwestia w dzisiejszych czasach ogromnej konkurencji na rynku. Przed podjęciem decyzji zakupowej, większość klientów sprawdza w Internecie informacje na temat danej firmy. Brak strony internetowej może ją dyskwalifikować już na starcie.
 • Najlepsza wizytówka firmy — profesjonalnie stworzona witryna pozwala łatwo i szybko skontaktować się z przedstawicielami danej firmy. Umożliwia ona kontakt z działem księgowym, handlowym, reklamacyjnym czy HR. Warto, aby była wyposażona w dodatkowe elementy ułatwiające komunikację, takie jak chat lub formularz kontaktowy. Dodatkowo, strona powinna posiadać mapkę dojazdu pozwalającą wyznaczyć trasę dojazdu w nawigacji GPS.
 • Przejrzysta prezentacja oferty — witryna www pozwala w szczegółowy sposób zaprezentować, czym dokładnie zajmuje się dana firma i jakiego rodzaju produkty lub usługi oferuje. W tym celu, powinien się tam znajdować dział Oferta. Poza tekstem, na wspomnianej podstronie można umieścić również zdjęcia, materiały video czy dokumenty do pobrania, takie jak karta produktu, specyfikacja lub instrukcja obsługi.
 • Stała dostępność — strona internetowa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Pracuje non stop, udzielając informacji na temat firmy i zbierając zapytania oraz zamówienia od klientów.
 • Zapewnia niski koszt pozyskania klienta — strona www, przeciwieństwie do innych form reklamy, jest jednorazowym wydatkiem. Wystarczy zapłacić specjalizującej się w jej tworzeniu firmie, takiej jak Czerwiak Studio w Skarżysku Kamiennej za stworzenie projektu graficznego, zaprojektowanie frontend’u oraz backend’u.
 • Pozwala na dokonywanie użytecznych analiz — korzystając z narzędzi, takich jak Google Analytics, firma posiadającą stronę internetową jest w stanie sprawdzić między innymi, kto, kiedy, skąd oraz w jaki sposób na nią trafił.
 • Automatyzuje część pracy — dzięki witrynie www, można skutecznie ograniczyć czas, jaki należałoby przeznaczyć na obsługę klienta. Najczęściej powtarzające się przez klientów zapytania można umieścić w dziale FAQ. Zamówienia przyjmować można przez formularz czy koszyk zakupowy, a dokumenty do pobrania — umieścić na serwerze.

Czym cechuje się dobra strona internetowa?

Wiesz już dlaczego warto zainwestować w witrynę www. A czym powinna się charakteryzować profesjonalna strona internetowa? Projekty realizowane przez naszą firmę Czerwiak Studio ze Skarżyska Kamiennej są:

 • Przejrzyste — tym, co je wyróżnia jest czytelny projekt oraz odpowiednia organizacja poszczególnych podstron.
 • Intuicyjne, logiczne w nawigowaniu — Menu, przyciski Call To Action oraz paski wyszukiwania znajdują się w zasięgu ręki, współgrając z otaczającymi je treściami.
 • Atrakcyjne wizualnie — składa się na to zarówno określony schemat kolorów, jak i przemyślana szata graficzna.
 • Responsywne — mianem tego typu witryn określa się takie, które dostosowują się do wielkości okna przeglądarki. Czytelnie prezentują się one zarówno na ekranie komputera stacjonarnego czy laptopa, jak i tabletu lub smartfona.
 • Szybko ładujące się — jest to o tyle ważne, że jak pokazują wyniki badań, aż 40% internautów woli opuścić stronę internetową, zamiast czekać na jej załadowanie się przez dłużej niż 3 sekundy. Powolna witryna może skutkować spadkiem przychodów i utratą potencjalnych klientów. Eksperci z Czerwiak Studio z miasta Skarżysko Kamienna, korzystają z odpowiednio zoptymalizowanych szablonów i dokonują kompresji materiałów foto oraz wideo, jakie mają się znajdować na stronie www.
 • Bezpieczne — skuteczne zabezpieczenia witryny chronią zarówno jej zawartość, jak i prywatność odbiorców. Odgrywa to szczególnie istotną rolę w przypadku stron mających styczność z poufnymi informacjami, takimi jak dane osobowe czy numery kart kredytowych. Tworząc witryny www, korzystamy z pomocy zaufanych dostawców usług hostingowych. Dodatkowo, instalujemy na nich certyfikat SSL szyfrujący połączenia internetowe i chroniący dane przesyłane do i z strony internetowej. Witryna posiadająca zieloną kłódkę widoczną w pasku adresu to gwarancja wzrostu zaufania użytkowników oraz poprawy pozycji w rankingu SEO.
Call Now Button