+48 796 445 323 biuro@czerwiakstudio.pl

Reklama Google Ads zwiększa sprzedaż. Odpowiednio dobrane parametry pomagają dotrzeć z komunikatem promocyjnym do osób, które mogą być zainteresowane Twoją ofertą. W ten sposób możesz skutecznie reklamować Twoje produkty lub usługi oraz przyspieszyć rozwój firmy.

Kampania reklamowa zwiększa rozpoznawalność marki wśród Internautów oraz ruch na stronie. Reklama wyświetla się na pierwszej stronie SERP, co ułatwia dotarcie z informacją do znacznej ilości użytkowników. Im więcej użytkowników pozna Twoją propozycję, tym większa szansa, że wybiorą Twoją ofertę zamiast konkurencji.

Zoptymalizowana reklama to prosty sposób, by osiągnąć wyznaczone cele biznesowe. Przed rozpoczęciem kampanii należy jednak spełnić kilka warunków, które mogą zdecydować o sukcesie całego przedsięwzięcia. Strona internetowa powinna spełniać określone warunki, m.in.:

 • dostosowanie do urządzeń mobilnych,
 • szybkie ładowanie,
 • intuicyjna ścieżka zakupowe,
 • wartościowe opisy produktów i kategorii.

Dzięki temu potencjalni klienci uzyskają niezbędne informacje i zapoznają się z Twoim asortymentem. Być może zrobią większe zakupy, niż planowali, a Ty zwielokrotnisz Twoje dochody.

Google Ads jak to faktycznie działa?

Reklama w wyszukiwarce Google składa się z grafik i tekstów wyświetlanych na samej górze przeglądarki po wpisaniu odpowiedniej frazy w wyszukiwarce. Kluczowy zatem okazuje się dobór słów kluczowych. Właściwie dopasowane hasła pomagają mądrze rozplanować wydatki.

Kampanię rozlicza się na podstawie liczby kliknięć zgodnie z zasadą CPC. Prościej mówiąc, płacisz za każde przekierowanie Internauty do Twojej witryny. Samo wejście na stronę www nie oznacza, że klient skorzysta z oferty. Warto zatem zadbać o ciekawy design i atrakcyjny przekaz, by wzbudzić zaufanie odbiorcy i ostatecznie przekonać go do zakupu.

Brak transakcji obciąża firmowy budżet, dlatego warto zadbać o wzrost konwersji. Dzięki temu można osiągnąć wiele korzyści. Skuteczna kampania wspiera SEO. Wzrost konwersji jest pozytywnie oceniany przez algorytmy Google. Boty wyżej oceniają stronę www, a serwis osiąga wyższą pozycję w rankingu wyszukiwarki, poprawiając wyniki ruchu organicznego, czyli bezpłatnego.

Kampania Google Ads — dlaczego warto z niej skorzystać?

Reklama w Google Ads musi być spójna z tym, co Internauta znajdzie na stronie internetowej, po przekierowaniu. W przeciwnym razie poczuje się oszukany, a Ty poniesiesz straty finansowe oraz wizerunkowe. Twoja marka zostanie źle oceniona, a w sieci mogą się pojawić nieprzychylne opinie.

Chwytliwy nagłówek przyciąga uwagę i wzbudza zainteresowanie. Zachęca do tego, by poznać szczegółową propozycję sprzedawcy. Krótki opis musi zmotywować Internautę do działania. Efektowna treść musi zawierać również słowa kluczowe.

Jedną z największych zalet tego rodzaju reklamy jest możliwość analizowania na bieżąco osiąganych rezultatów. Dzięki temu można szybko zareagować i skorygować komunikat, by osiągnąć jeszcze lepsze wyniki. Każda modyfikacja jest wprowadzona od razu. Takie rozwiązanie umożliwia jeszcze lepszą optymalizację wydatków przedsiębiorcy.

Co jeszcze warto wiedzieć o Google Ads?

Na kolejność wyświetlania komunikatów reklamowych wpływa kilka czynników, m.in.:

 • CTR — ilość kliknięć w stosunku do liczby wyświetleń,
 • jakość landing page,
 • maksymalna stawka, jaką jesteś w stanie zapłacić za przekierowanie.

To kolejny dowód na to, że odpowiednio zaprojektowana strona internetowa gwarantuje sukces w biznesie.

Reklama Google zwiększa potencjał firmy i sprzyja budowaniu silnej marki. To o wiele lepszy sposób na wzrost sprzedaży niż korzystanie z dużych portali takich jak Allegro, Ebay czy Amazon. Tam nie możesz dyktować własnych warunków. Musisz dostosować się do panujących zasad, które często są krzywdzące dla sprzedawcy. Tutaj możesz tego uniknąć. Ponadto pomocnicze kanały sprzedażowe utrudniają promocję własnego brandu.

Kampanie w Google Ads ze Studiem Czerwiak

Brak specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia w prowadzeniu kampanii Google Ads może utrudnić realizację wyznaczonych celów biznesowych. Czasem wystarczy poprawić jeden błąd w ustawieniach, by przechylić szalę zwycięstwa na korzyść przedsiębiorcy. Jeśli marzysz o zwycięstwie w branży, koniecznie skontaktuj się z nami.

Nasi eksperci przygotują skuteczną reklamę dopasowaną do Twoich potrzeb. Z naszą pomocą zwiększysz zyski z promocji w sieci i rozwiniesz biznes. Specjalnie dla Ciebie przeprowadzimy:

 • kampanię Google Ads w Gmail;
 • kampanię Google Ads w kanale YouTube;
 • kampanię produktowa Google Ads;
 • remarketing Google Ads;
 • reklamę w sieci wyszukiwania w Google;
 • reklamę w sieci reklamowej w Google.

Napisz do nas lub zadzwoń. Opowiedz nam o Twojej firmie. Chętnie Cię wysłuchamy, a następnie przeprowadzimy szczegółową analizę i przygotujemy atrakcyjny przekaz. Przedstawimy Ci korzystne rozwiązania, które rozwiną Twoją markę. Gwarantujemy rzetelne wykonanie powierzonego zadania.

Jeśli lubisz wyzwania i myślisz o ekspansji swojej branży, skontaktuj się z nami już dziś. Pamiętaj, że każdy dzień to szansa na spełnienie marzeń. Jeżeli się odważysz, będziemy wspólnie świętować sukces. Czy jesteś na to gotowy?

Call Now Button