+48 796 445 323 biuro@czerwiakstudio.pl

Projektowanie stron internetowych

Obecnie sprzedaż oraz rozwój marki w obrębie własnej działalności skłania się w stronę e-commerce. Dlaczego? Ze względu na efektywność oraz rozszerzanie zasięgu. Firmy z reguły obierają dwa kierunki rozwoju, których początkiem jest tworzenie stron www. Pierwszym jest zwiększenie obrotów i rozszerzenie kanału dystrybucyjnego o zupełnie nowych odbiorców. W drugim przypadku przedsiębiorcy całkowicie przenoszą swoją działalność do internetu. Dlaczego tak jest?

 

Ze względu na to, że e-commerce redukuje koszty utrzymania punktów stacjonarnych, a także pozwala na dostęp do o wiele większej grupy odbiorców niż w przypadku działalności fizycznej. Wystarczy odpowiednio wykonać projekt strony internetowej, a następnie zapewnić jej certyfikat SSL i wypozycjonować pod kątem SEO. Poszukujesz takiego rozwiązania? Chciałbyś zoptymalizować swoją sprzedaż? Doskonale! Skorzystaj z naszych możliwości!

Tworzenie stron WWW – Czerwiak Studio

Dlaczego warto zainteresować się naszymi usługami? Z prostej przyczyny. Projektowanie stron internetowych to ułożenie wielu połączonych ze sobą elementów w jedną całość. Każda nawet najdrobniejsza funkcjonalność ma fundamentalne znaczenie. Przykładowo, strona internetowa została zaprojektowana według obecnych standardów, zachęca odbiorcę nie tylko do zapoznania się z treścią i marką, ale także do zakupu produktów. Co jeśli jednak nie jest dobrze pozycjonowana pod SEO? Co jeśli do platformy nie został podłączony moduł odpowiadający za sprzedaż?

Dobry projekt strony www powoduje, że użytkownik od początku ma świadomość jakie potrzeby spełni konkretna marka. My natomiast wiemy czego potrzebujesz i dostarczymy Ci niezbędnych narzędzi w celu nie tylko skutecznej dystrybucji, ale i rozbudowy własnego brandu oraz promowania marki. Dlatego oferujemy Ci pełen pakiet kompleksowych usług w ramach jednej ceny, która często w przypadku innych wykonawców jest rozbita na osobne pakiety. Co konkretnie otrzymasz w ramach naszej współpracy?

  • Projekt strony internetowej w cenie dopasowanej w 100% do Twojej wizji i potrzeb,
  • Design dostosowany do obecnie standardów oraz dopasowany do grupy docelowej,
  • Merytoryczne nasycenie stron oraz podstron treścią z uwzględnieniem SEO,
  • Darmowy certyfikat ssl, który zabezpiecza stronę,
  • Szybki serwer,
  • Zajmiemy się wszystkimi kwestiami natury technicznej oraz formalnej,
  • Dostęp do wiedzy oraz doświadczenia specjalistów z całej Polski.

Wystarczy, że dostarczysz nam swój pomysł lub wskażesz nam jak ma wyglądać Twoja wymarzona strona. Możesz także zdać się całkowicie na nas! Wprowadzimy poprawki do Twojej wizji, przeprojektujemy ją, dostosujemy do dzisiejszych norm lub stworzymy platformę całkowicie od podstaw!

Projekt strony www – cena dostosowana do indywidualnych potrzeb

Strona internetowa to dzieło powstające z udziałem wielu specjalistów. Dlaczego? Z tego względu, że jest to wielopłaszczyznowa usługa, która ma nie tylko sprzedawać lub pełnić funkcję informacyjną. Dla nas każdy projekt to także platforma, która ma trafiać do potencjalnych odbiorców i zaspokajać ich potrzeb. Dlatego współpracujemy nie tylko z szerokim gronem analityków SEO, ale także z project managerami, content writerami, a także brand masterami. Ponadto zapewniamy dostęp do sieci drukarni w całej Polsce.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my nie tylko postawimy dla Ciebie platformę o dowolnym profilu, ale także damy Ci pełen pakiet narzędzi analitycznych. Pozwolą Ci one rozwinąć swój biznes oraz wypromować markę skutecznie od podstaw. Naszym zadaniem jest nie tylko postawienie strony na serwerze. Naszą intencją jest, aby zapewnić Ci fundament, na którym stworzysz swój brand w ramach e-commerce.

Napisz do nas

Telefon

Adres

26-500 Szydłowiec,
ul. Sobieskiego 9
Call Now Button